قوانین و ضوابط استفاده از خدمات  بست میزبان

 بست میزبان  می تواند در هر زمان که بخواهد قوانین فوق را تغییر داده یا تکمیل نماید و هیچ تعهدی در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان ندارد و در نهایت نسخه قابل استناد نسخه ای خواهد بود که بر روی وب سایت رسمی بست میزبان قرار خواهد گرفت و برای همه مشتریان لازم اجرا می باشد.
____________________________________________________________________________________________________________________________________

*کلیه سرویس های میزبانی وب اشتراکی و ثبت پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی تحویل داده می شود ولی در بعضی از موارد (سرور های مجازی و اختصاصی) ممکن است تا 2 روز کاری فعال سازی سرویس به طول بیانجا.

 

*هر سایت روی سرور های اشتراکی هاست لینوکس فقط اجازه استفاده از 10 درصد از منابع سرور را دارست.

*هر گاه مشتری اعم از حقیقی یا حقوقی از طریق اقدامات خود و یا با آلوده شدن هاست خود به هر نحوی سبب ورود ضرر و زیان یا اختلال در فعالیت شرکت و دیگر سرویس های میزبانی شده روی آن سرور شود ، موظف است ضرر و زیان وارده را جبران نماید.


--------------------------------------------
شرایط استفاده از سرویس های نامحدود:
--------------------------------------------

 

*مشتریان، نماینده های فروش و عوامل وابسته به آنها از جمله کاربرانشان نباید تحت هیچ شرایطی بصورت مستقیم یا غیر مستقیم اقدام به نقض این توافقنامه کنند. چنانچه مواردی مشابه شرایط توافقنامه دیده شود، بست میزبان اقدام به مسدود کردن سرویس خواهد کرد. شرایط در زیر آمده است:

شرایط عمومی

هر گونه استفاده از سرویس بعنوان موارد زیر نامناسب و غیر قابل قبول است: ایجاد اسکریپت IRC یا ربات، اسکریپت های پراکسی و مخفی سازی IP، نرم افزار های کرک شده و وارز، اسکریپت های ذخیره سازی عکس، سایت های *AutoSurf/PTC/PTS/PPC، اسکنر IP، ایمیل بمبر و ارسال اسپم، سیستم های آپلود سنتر شبیه به Rapidshare، سیستم های پاسخگویی صوتی(بیش از یک یا دو تا)، سایت های لاتاری، ایجاد سایت با محتوای آزار دهنده، ایجاد سایت با موضوعات متمرکز به هک و سایت های سرمایه گذاری هرمی و حتی غیر هرمی شبیه به Forex.

استفاده بیش از 25% منابع سیستم شامل حافظه، پردازنده، هارد دیسک، پهنای باند شبکه برای بیش از مدت 90 ثانیه در هر 6 ساعت.*

اجرای اسکریپت های طولانی و زمان.*

ایجاد هرگونه سایت آنالیز (Web indexer)*

*راه اندازی هرگونه سایت به هدف چت گروهی

اجرا و هاست نرم افزار های P2P*

*استفاده از سرویس ایمیل برای ارسال نامه های ناخواسته

*ارسال ایمیل به آدرس های نامعتبر

*اجرای کرون با دوره زمانی زیر 15 دقیقه

در صورت بهینه بودن مصرف برای سال بعد تخفیف بسیار قابل توجهی برای هزینه تمدید خواهید داشت !*--------------------------------------------
شرایط بازگشت وجه:
--------------------------------------------

*سرویس های میزبانی وب تا 1 هفته دارای ضمانت عودت وجه به میزان 90 درصد مبلغ فاکتور پرداختی می باشند.

*وجود مشکل فنی که گروه قادر به رفع ان نباشد(غیر از اینکه ماژولی در اسکریپت مورد استفاده قرار گرفته باشد که به دلایلی امنیتی بر روی سرور فعال نباشد)
--------------------------------------------
رفع مسئولیت:
--------------------------------------------

*هر گونه توهین به سرویس ها ، پشتیبانان و مدیران گروه بست میزبان مسئولین از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی : ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، تلفن و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و بست میزبان امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.

*تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین بست میزبان مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

بست میزبان هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت بک آپ گیری یا ارائه بک آپ گذشته در صورت نیاز کاربر را ندارد و کاربر حق هیچ گونه اعتراض را ندارد و نگه داری اطلاعات کاربران به عهده خود کاربر می باشد و امکان Backup *گیری از اکانت همیشه باز خواهد بود .
--------------------------------------------
محتویات سایت
--------------------------------------------

*محتویات وب سایت باید 100% مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

*مشتری مجاز به استفاده از وب سایت خود در زمینه هک و کرک و کلیه شاخه ها و زیر شاخه های آن نمی باشد.

*
در صورت مسدود شدن وب سایت توسط مسئولین ذیربط، هیچ مسئولیتی به عهده گروه نمی باشد.

*سرویس مشتریانی که اقدام به ارسال ایمیل های تبلیغاتی و انبوه (به اصطلاح اسپم) می کنند بدون هماهنگی آن ها مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد. در سرویس های میزبانی وب کاربر امکان ارسال نهایتا 100 ایمیل با اینتروال زمانی در پروسه زمانی یک ساعت را از طریق وب میل هاست و یا نرم افزار های مرتبط با آن را دارد.
--------------------------------------------
امنیت اطلاعات
--------------------------------------------

*مشتری موظف است رمز هاست خود را پس از دریافت سریعا تعویض نماید، حفاظت از رمز جدید هاست به عهده مشتری می باشد و بست میزبان هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد و درصورت درخواست از طریق تیکت می توانید درخواست عوض کردن پسورد و گرفتن پسورد جدید نمایید..

*از دادن اطلاعات خود به کسانی که آشنایی کامل ندارید خودداری کنید.

*از اپلود فایل های ناشناخته خودداری کنید.

*سرور هاستینگ بصورت کامل از لحاظ امنیتی کانفیگ و بهینه سازی شده است.(اگر سایت شما هک شد مطمئن باشید از سمت سرور نیست و سیستم مدیریت محتوای سایت شما دارای مشکلات امنیتی است)

*استفاده ازهر گونه تروجان ، شل و اسکریپت به زبان های مختلف برنامه نویسی برای ایجاد دسترسی غیر مجاز به منابع سرورها و سایت های متعلق به بست میزبان مجاز نمی باشد و در صورت آپلود این گونه برنامه ها حتی فقط برای تست ، بدون هماهنگی سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

*در صورت شناسایی مشتریانی که به هر شکلی قصد نفوذ و دسترسی غیر مجاز به سرورها و اطلاعات سایر مشتریان را دارند ، سرویس مشتری متخلف بدون هماهنگی سریعا مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

*گروه فناوری اطلاعات بست میزبان تضمین می نماید در نگهداری اطلاعات فردی، تماسی و پستی و اطلاعات کلی سرویس های کاربر کوشا باشد و آنها را به اشخاص و یا مجامع سازمان های غیر قانونی و غیر رسمی ارائه ننماید.

بروز رسانی شده در تاریخ :  2017/1/1Sunday, January 1, 2017« برگشت